Flowers4school – це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України!
🔥 Кожна школа отримує по 500 цибулин різноманітних квітів.
🌸 Висадка цибулин від Flowers4School – це справжнє свято, у якому діти зможуть висаджувати квіти у шкільному саду. І вже навесні вони зможуть на власні очі побачити, яку красу у них вийшло виростити власними руками і будуть в захваті.
☝🏻Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи.
Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Першу партію тюльпанів Петро Тоненчук надав саме нашому Глибоцькому ліцею, за що ми йому дуже вдячні. Дирекція закладу, вчителі та наші учні висаджували цибулини з надією на нашу перемогу. Висаджували тюльпани під гасло: ми саджаємо тюльпани!!!

Дякуємо організаторам благодійного проекту за незабутні емоції, гарні враження та очікуємо неймовірної краси на території нашої школи весною.

У нас можно приобрести диплом любого учебного заведения Москвы и других городов России. Достаточно оставить заявку на сайте или позвонить по указанным http://edy-diplom.com/ диплома. У нас можно приобрести диплом любого учебного заведения Москвы и других городов России. Как же добиться качественного результата? На что обр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *