День захисників і захисниць ― це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, тому що захищають нашу країну і цивільні люди, і волонтери, і медики. До речі, цьогоріч у серпні Президент України відзначив нагородами навіть дітей, які допомагали дорослим захищати Україну від російської навали.

Зважаючи на події, які відбуваються на сході країни, учні Глибоцького ліцею виявили активну громадянську позицію, мистецькі здібності, зобразили глибину патріотичних почуттів, пронесли біль втрати, страху і водночас гордості за синів України крізь призму ще дитячої свідомості у малюнках та віршах під час проведення виставки творчих робіт «Героям слава!».

Невід’ємною складовою історії нашого народу залишається Доба козаччини. З метою виховання бойового духу, патріотичних почуттів, розвитку спритності та витривалості школярів проведено спортивно-розважальний захід «Козацькі забави». Під час проведення змагань панувала весела, доброзичлива атмосфера. Глядачі активно підтримували учасників, а члени журі уважно спостерігали за грою команд, щоб бути максимально об’єктивними. У школі панувала атмосфера любові та гордості до рідного народу.

Також, 1-Б клас, класовод Білійчук Ольга Валентинівна провела виховну годину до Дня Захисника України та долучилися до ініціативи “Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України”.

5- А клас з класним керівником Марчук Тетяною Миколаївною провели виховний захід – “Козацьку справу в Україні продовжують захисники віднині!”.

Та відвідали онлайн міні екскурсію військовим бліндажем з військовослужбовцем та захисником нашої країни Марчуком Іваном, який зараз перебуває на перодовій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *