Олімпійський тиждень в початковій школі.

    А розпочала його  в четвер, 6 вересня   вчитель  фізичної  культури  Луцу Марина Сергіївна. Вона  розповіла учням про видатних українських спортсменів, переможців та призерів Олімпійських ігор. Нам є чим пишатися!!!! 

    У середу, 8 вересня були проведені змагання серед учнів 2 класу під гаслом «Юні олімпійці серед нас!» Школярі стали учасниками цікавих естафет, та змагань з обручами.

    У четвер, 9 вересня вчитель Марина Сергіївна провела ранкову зарядку для учнів початкової школи. Дзвінкоголоса малеча струнко вишикувалась на  шкільному подвір῾ї і з задоволенням виконувала фізичні вправи.

    Всім відомо, що ранкова гімнастика, або так звана “зарядка” – це запорука вдалого дня, а також це ще й дієвий спосіб фізичного виховання школярів. Доведено, що регулярні заняття ранковою зарядкою надають загальнозміцнювальну дію, підвищують імунітет, стимулюють діяльність усіх систем організму, покращують сон, апетит і загальне самопочуття. Популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом є нашою метою.   Сподіваємося, що проведена зарядка для когось стане повсякденною необхідністю, а для інших – поштовхом до занять спортом і фізичною культурою!

    Ось вже й добіг до кінця останній день Олімпійського тижня. У цей день, в понеділок, 13 вересня вчителі фізичної культури разом з учнями початкової школи підбивали підсумки Олімпійського тижня.

    Діти із захопленням брали участь в усіх заходах Олімпійського тижня та отримали багато задоволення і позитивних емоцій. Сподіваємося, що майбутні  олімпійці серед нас. Бажаємо всім майбутніх перемог, успіхів та спортивних досягнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *