З 06 по 10 вересня у ліцеї було проведено «Олімпійський тиждень», присвячений Дню фізичної культури та спорту і відкриттю шкільної спартакіади.

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік.

Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

В рамках Олімпійського тижня в нашій школі вчителями фізичної культури були проведені Олімпійські уроки на тему « «Олімпійські чемпіони України». До проведення олімпійського тижня долучилися і класні керівники. У класних колективах 1-11-их класів були проведені виховні години: «Здоровим бути – зі спортом дружити» (3 клас); «Спорт – сила, краса, здоровя» ( 4 клас); «Історія Олімпійських ігор» (5-8 класи); «Досягнення українських спортсменів» (9-11 класи).

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Олімпійський урок з стрітболу між учнями сьомих класів. Перемогли учні 7-А класу (вчитель: Александрюк А.М.).

9 вересня відбулася зустріч учнів ОЗО “Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради” з заслуженим тренером України, тренером чоловічої Олімпійської збірної Ільдаром Карамовичем Шарафутдіновим.
Ільдар Шарафутдінов – один із найкращих тренерів у історії буковинського боксу. У 2000 році національна збірна України під орудою буковинця здобула п’ять нагород на Олімпіаді в Сіднеї. Наш земляк також працював зі збірними України різних вікових груп. Тепер він працює тренером секції боксу у клубі GLYBOKA BOXING CLUB, який функціонує у місцевому професійному ліцеї.

Зустріч з міні футболу з учнями Опришенської ЗОШ. Футболісти нашого ліцею здобули перемогу з рахунком 3:1. Вітаємо!!!

В рамках олімпійського тижня сьгодні були проведені змагання з стрітболу серед 10-тих та 11-тих класів. Переможці хлопці 11фіз. мат. класу друге місце виборола збірна дівчат 11-х класів, третє хлопці 10 філ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *