Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

 У Глибоцькому ліцеї проведений тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед дітей та молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у здобувачів освіти співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності показав належний рівень знань учнів з основ безпеки життєдіяльності та достатній рівень відпрацьованості дій працівників ліцею у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Рольова гра : ” Дорога не для забав” ( 4 В)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *