Перші кроки до вершин науки.

09 квітня 2021 року за підтримки Департаменту освіти і науки у Буковинській Малій академії наук учнівської молоді проведено VІІІ  обласну учнівську науково-практичну онлайн – конференцію  «Буковинський край очима юних науковців».  У цьому році свої тези презентували 54  учнів закладів освіти області. Наймолодшими учасниками  були  учні 6 – 7 класів. Серед них і учениця 7-А класу Глибоцького ліцею Євгенія Глобак.

Під час конференції юні науковці мали можливість поспілкуватись з  науково-педагогічними працівниками Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, методистами БМАНУМ та долучитись до наукової дискусії з усіма небайдужими до науки.

Онлайн-конференція досягла своєї мети у частині  залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу, природи рідного краю. Досліджуючи непізнане, школярі відкривають для себе наші багатства та вчаться цінувати їх.

Конструктивні  дискусії пройшли у  секціях:

•         Буковина в історичній ретроспективі;

•         Досліджуємо природні багатства  Буковини;

•         Фольклорна та мистецька Буковина;

•         Екологічні та соціально-економічні проблеми Чернівеччини.

Женя Глобак успішно представила своє дослідження «Поширення крокусів  у лісовому масиві на околиці смт Глибока»  у секції «Досліджуємо природні багатства України». Ученицю нагороджено дипломом та тези її роботи будуть надруковані у матеріалах конференції.

Бажаємо семикласниці подальших успіхів у науково-дослідницькій роботі.  Висловлюємо подяку керівнику-наставнику Балан Наталії Володимирівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *